TCSAAL 2023-2024 All State Tournament Teams

TCSAAL 2023-2024 All State Tournament Teams

Girls Volleyball All-State Tournament Team 23-24

MERIDIAN WORLD SCHOOL

Mary Heneghan

Kaylin Stallworth

Kelsey Stallworth

Emily Anderson

Callie Morris

 

FOUNDERS CLASSICAL ACADEMY LEWISVILLE

Ashlynn Branch

Courtney Branch

Eliana Jemison

Ella Cunningham

Zoe Olson

 

ARISTOI CLASSICAL ACADEMY

Gracie Garcia

Samantha Zuniga

 

STISD SCIENCE ACADEMY

Alexa Tlalolini 

Sofia Vallejo

Boys Volleyball All-State Tournament Team 23-24

MERIDIAN WORLD SCHOOL

Samuel Thex

Ezra Boecking

Jash Bhalani

Andrew Gunara

Dash Morris

 

STISD HEALTH PROFESSIONS

Benjamin Morocho

Leo Sibi

Matthew Vela 

Paulo Lucag

Marck Gonzales

 

ARISTOI CLASSICAL ACADEMY

David Aguirre

Garin Hamby

 

UPLIFT INFINITY PREP

Joe Estrada 

Josh Joseph

Flag Football All-State Tournament Team 23-24

ARISTOI CLASSICAL ACADEMY

Wyatt Glueck

Judah Gundersen

Diego Hansel

Henry Watson

Carter Webb


IDEA JUDSON 

Joseph Espinoza

Julian Martinez


IDEA SAN BENITO

Cesar Gonzalez

Irving Vasquez

 

IL TEXAS KELLER-SAGINAW

Edgar Gonzalez

Myles Newsom

Alvaro Ramos

Zaden Starnes

Grant Thomas

11-Man Tackle Football All-State Tournament Team 23-24

KIPP Houston Sunnyside

Cortez Caldwell

Timothy Carter Jr. 

Vience Donaatto Jr.

Keidon Howard

Walter Sherman-Thompsom

Rodney Wilson Jr. 

 

FOUNDERS LEWISVILLE

Luke Harris

Patrick Harris

Ethan Medina

Landon Pratt

Jack Purser

Clay Traver

 

Pro-Vision Academy

Glenn Bonner

Charlie Fisher

Carlos Fontenot

 

NEWMAN INTERNATIONAL ACADEMY ARLINGTON

Marsaul Adley

Connor Blackard

Jeremiah Bamibe

6-Man Tackle Football All-State Tournament Team 23-24

DA VINCI SCHOOL

Omar Chacon

Isaiah Daniels

Cameron Gonzalez

Jesus Macias


SOMERSET ACADEMY BROOKS

Ethan Alaniz

Adrian Castillo

Elijah Nelson

Raymond Payne


SOMERSET ACADEMY COLLEGIATE

Alijah Cruz

Isaiah Dansby

Isaiah Fingerhut

Noah Sambrano

Basketball All-State Tournament Team 23-24

Varsity Girls Basketball All-State Tournament Team

IL TEXAS ARLINGTON-GRAND PRAIRIE (GRAND PRAIRIE, TX)

Consulate Bakamayui

Kyndil Harris

Abinet Hicks

Treasure Hurd

Husseinat Sanni

KIPP AUSTIN COLLEGIATE (AUSTIN, TX)

Kendall Martin

Genesis Robles

KIPP JOURNEY COLLEGIATE (SUGAR LAND, TX)

Dionelcy Aguilera

Samyra Blount-Williams

Kristan Curtis

Michelle Ekengwu

Chyina Washington

STISD HEALTH PROFESSIONS (MERCEDES, TX)

Teresa Hidalgo

Inari Vargas

Varsity Boys Basketball All-State Tournament Team

DA VINCI SCHOOL (EL PASO, TX)

Andres Montana

Edwin Serna

IDEA MISSION COLLEGE PREPARATORY (MISSION, TX)

Noah Tharp

Marcos Tijerina

LEADERSHIP PREP SCHOOL (FRISCO, TX)

Garrison Allen

Malachi Cox

Garrett Gwinn

Darius Johnson

Taishaun Livingston

LEGACY THE SCHOOL OF SPORT SCIENCES (SPRING, TX)

Aiden Clark

Gary Davis

Justin Griggs

Jeremiah Levi

Melchizedek Williams

Approve & Close

This website uses browser cookies to identify authorized users, enhance user experience and collect usage statistics via third-party tools like Google Analytics. Some web pages may use cookies to identify users and customize advertising content to user interests. Please indicate if you approve this website to use cookies for these purposes.

Approve & Close
No results found Searching... Please enter 1 or more characters Please delete some character The results could not be loaded. Loading more results… Selection too big